Partnerzy

Aby lepiej spełniać swoją misję portal Poroniłam.pl współpracuję z różnymi instytucjami, osobami, fundacjami i firmami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu z nami info@poronilam.pl

Partnerzy Poronilam.pl


Parafia Św. Józefa w Katowicach Załężu

cropped-1908453_358626304307399_1057168324154466652_n2Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa
40-854 Katowice-Załęże,
ul. Gliwicka 76
tel. (32) 254-28-49

www.zaleze.archidiecezja.katowice.pl
zaleze@archidiecezja.katowice.pl

Serdecznie dziękujemy Parafii Św. Józefa w Katowicach, za zaangażowanie w nasz projekt, oraz za bardzo pomocne dla naszej działalności wskazówki i rady.


Joanna Piątek-Perlak, psycholog perinatalny

Okołoporodowa pomoc psychologiczna dla rodziców po stracie

Śmierć dziecka to najgorsze co może spotkać rodziców. Jeśli umarło ci dziecko możesz czuć, że twój świat się zawalił, możesz nie wiedzieć jak dalej żyć, możesz nie wiedzieć jak przeżyć żałobę. Pomoc psychologiczna w tym przypadku to wsparcie i towarzyszenie w żałobie.

ul. Rymera 4/8, 40-048 Katowice
Tel.:tel. 668 040 216
E-mail:kontakt@psychologperinatalny.pl

psychologmozepomoc.pl


Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka

wspolnota

Parafia Matki Bożej Fatimskiej
Plac Kard.S.Wyszyńskiego 1
80-354 Gdańsk-Żabianka

kontakt@stratadziecka.pl, www.stratadziecka.pl


Fundacja Nagle Sami

Fundacja Nagle SamiFundacja Nagle Sami jest pierwszą w Polsce organizacją pozarządową zajmującą się w sposób kompleksowy pomocą dla osób w żałobie. Fundację założyła Olga Puncewicz po tragicznej śmierci swego męża Piotra Morawskiego. Nadrzędnym celem Fundacji jest niesienie ulgi osobom pogrążonym w żałobie. Organizacja wygrała konkurs na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2014 roku „S3KTOR”.

Misją Fundacji Nagle Sami jest dawanie nadziei i siły na dalsze życie, które często wraz z odejściem bliskiej osoby staje w miejscu. W takiej sytuacji  potrzebna jest pomoc psychologa lub psychoterapeuty. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie terapeutów Fundacji pomagają pacjentowi zrozumieć oraz zaakceptować trudną sytuację i dają nieocenione wsparcie. Psycholog może towarzyszyć w trudnych chwilach i pomóc odnaleźć sposób na wyjście z kryzysowej sytuacji. Fundacja dla osób, które straciły bliskich oferuje:

  • bezpłatne konsultacje psychologiczne,
  • terapię krótkoterminową (12 spotkań),
  • grupę wsparcia dla osób dorosłych,
  • grupę wsparcia dla dzieci,
  • zajęcia relaksacyjne,
  • pomoc w formalnościach,
  • konsultacje prawne.

Przy Fundacji działa bezpłatny telefon wsparcia pod numerem: 800 108 108, czynny codziennie od 14.00 do 20.00.

www.naglesami.org.pl

Nr konta: 15 1030 0019 0109 8530 0038 0190

Dzięki Państwa wsparciu możemy pomagać osobom po stracie. Każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!


 “Lepszy poród”

lepszyporod„Lepszy poród” to oddolna inicjatywa kobiet na rzecz lepszej opieki okołoporodowej. Mamy dobre prawo okołoporodowe – czas, by zaczęło być respektowane we wszystkich placówkach medycznych!

Akcja ta jest formą protestu przeciwko nadużyciom, których ciągle doświadczają kobiety na polskich porodówkach. Wierzymy, że zebrane tu świadectwa będą pomocą dla lekarzy, symbolicznym oczyszczeniem dla matek oraz parasolem ochronnym dla przyszłych rodzących. Więcej informacji na stronie lepszyporod.pl

mail: akcja@lepszyporod.pl
kom: 600-904-510 (Karolina Piotrowska)
facebook.com/lepszyporod


ZNANA POŁOŻNA

Przeczytaj więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *