Partnerzy

Poniżej prezentujemy serwisy internetowe współpracujące z poronilam.pl Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o wiadomość na adres info@poronilam.pl


 

GENETYCZNE.PL

genetycznePLSerwis Genetyczne.pl powstał z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych chorób genetycznych. Nasza strona dostarczy  Państwu  rzetelnych i sprawdzonych  informacji na temat wybranych jednostek chorobowych uwarunkowanych genetycznie, wskaże ich przyczyny, najbardziej charakterystyczne objawy oraz metody diagnozowania i leczenia. Nie zabraknie na niej również ciekawostek ze świata genetyki oraz informacji o bieżących wydarzeniach. Mam nadzieję, że serwis Genetyczne.pl będzie cieszył się dużą popularnością oraz że każdy znajdzie w nim coś interesującego dla siebie. Gorąco zachęcam do odwiedzania naszej strony!


BadaniaPrenatalne.pl


Bada­nia prenatalne.pl — Pier­wszy w Polsce ser­wis infor­ma­cyjny na temat badań pre­na­tal­nych. Portal badaniaprenatalne.pl pow­stał na początku 2004 roku.

Jego główną ideą było dostar­cze­nie infor­ma­cji na temat tego czym są bada­nia pre­na­talne oraz wskazanie miejsc, gdzie można się zgłosić na tego typu badanie. Obec­nie na łamach por­talu zamieszc­zony jest szereg infor­ma­cji przy­dat­nych nie tylko w okre­sie ciąży, ale także w pier­wszych miesią­cach życia dziecka.