Zamów nasze ulotki

W tym trudnym czasie po poro Jeżeli chcesz pomóc w rozpowszechnianiu informacji o prawach rodziców po poronieniu, zamów nasze bezpłatne ulotki i udostępnij je w swoim szpitalu/przychodni. Ulotki wysyłamy bezpłatnie na wskazany adres na terenie Polski.
Wierzymy, że dzięki Twojej pomocy coraz więcej rodziców pozna i skorzysta z przysługujących im praw po poronieniu.

 1. Dlaczego warto mieć ulotkę na swoim oddziale?

Formularz zamówienia ulotek

  Zamówienie ulotek


  Kontakt tylko na potrzeby realizacji zamówienia

  * Pola obowiązkowe

  Uwaga! Przesyłki nadajemy tak szybko, jak to możliwe (najczęściej w ciągu 7 dni roboczych, jednak może zdarzyć się przesunięcie tego terminu z przyczyn od nas niezależnych).

  Podanie niepełnych danych (np. bez kodu pocztowego) uniemożliwia wysyłkę.

  Możesz też wydrukować udostępnione przez nas informacje:

  Poronienie Co dalej (pobierz ulotkę w PDF) 


  Dlaczego warto mieć ulotkę na swoim oddziale?

  🔹 Może okazać się pomocna podczas rozmowy z pacjentką, która doświadczyła straty ciąży.
  🔹 Przekazanie pacjentce ulotki z najważniejszymi informacjami daje jej możliwość powrócenia do nich w dowolnym momencie – musisz pamiętać, ze większość kobiet po stracie pragnie uciec od wszelkich informacji, znajduje się w stanie głębokiego szoku, zaprzecza.
  🔹 Dzięki niej Ty i Twoja pacjentka uzyskacie informacje odnośnie formy pomocy: zamknięta grupa wsparcia na poronilam.pl(po poronieniu- badania, ciąża, prawa i wsparcie) oraz telefon zaufania.

  poronilam.pl - ulotkaulotka poronilam.pl - druga strona

  Ulotka serwisu Poroniłam.pl została dołączona do rekomendacji: Niekorzystne zakończenie ciąży – Rekomendacje postępowania z pacjentkami dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa lubelskiego. Więcej informacji >> 

  Ulotki możesz zamówić: