Podziękowania

Dziękuje ze ta strona jest naprawdę! Bo wiem ze nie jestem sama, ze tak samo jak ja wy kobietki tez los was nie oszczędził. Mam wrażenie ze moi znajomi rodzina ..kompletnie mnie nie rozumieją. Minął miesiąc … i jest strasznie mi ciężko – Madzia K.


Piękna strona tak bardzo potrzebna – Emilia


Rzetelne informacje i zawsze gotowe do udzielenia porady redaktorki! – Sylwia M.


Z całego serca polecam stronę poroniłam.pl Ciepłe Panie które odpowiedziały na każde pytanie jakie zadałam to bardzo potrzebne w tak bardzo trudnym dla nas kobiet okresie. Mam nadzieje ze dzięki Wam wszyscy będą wiedzieć co nam przysługuje a o czym nie zawsze zostajemy poinformowane. Super ze jesteście, każda kobieta która straciła swojego ANIOŁKA powinna odwiedzić poroniłam.pl ja osobiście polecam i bardzo, bardzo dziękuje ☺️ – Ewa S.


Wczoraj z okazji Dnia Dziecka Utraconego prowadziłam spotkanie w Katowicach Załężu. W imieniu rodziców po stracie przekazuję Wam podziękowania za rzetelne informacje, które umieszczacie w przestrzeni internetowej oraz w postaci ulotek w szpitalach. Są to pierwsze bardzo cenne informacje docierające do zrozpaczonych rodziców w momencie kiedy nie potrafią często racjonalnie myśleć. Okazuje się, że bardzo często tylko dzięki waszym ulotkom lub wiadomościom na stronie internetowej poronilam.pl dowiadują się co dalej. Dziękujemy za Waszą pracę <3 – Izabela Kopiec


Dzięki waszej stronie i przydatnym informacjom dowiedziałam się przed czasem na jakie badania będę wysłana po drugiej utracie maluszka. Dzięki Waszym artykułom zapoznałam się z trudną terminologią i mogłam wysłuchać swojego lekarza ze zrozumieniem.


Chciałam Wam podziękować. Waszą ulotkę o prawach po poronieniu dostałam zaraz po przybyciu na oddział szpitala. Teraz mogę odwiedzać grób synka. Wiem dlaczego tak się stało. Od 27 lat choruje na cukrzyce. Miałam bardzo wysokie HbA1c i bardzo silne niedocukrzenia. Mam dwoje dzieci, dwie fantastyczne córki. Synka zdążyłam już pokochać mimo,  że tylko 13 tygodni byłam w ciąży.


Drodzy Państwo, 2 dni temu dowiedziałam się że moje dziecko umarło w łonie. Jak bardzo człowiek jest wtedy bezradny, niejako przytłumiony nadmiarem bólu, czułam ze nie mam sił … żyć. Miałam wrażenie ze wstanie z łóżka wymaga ode mnie nadludzkiej siły. Trafiliśmy z mężem na Państwa stronie, jest czytelna, prosto i bardzo obrazowo wszystko wytłumaczone. Ogromnie ważne dla nas okazały się informacje i wskazówki. Wiedziałam, że to ja muszę powiedzieć lekarzowi ze chce pochować dziecko, to ja muszę poprosić o badania genetyczne. Gdybym nic nie powiedziała po 2 tyg. dostałabym wynik histopatologiczny potwierdzający ze to było dziecko i musiałabym ufać i mieć obawy do końca życia czy po badaniu moje dziecko faktycznie zostało pochowane a nie jako skrzep wyrzucone z odpadami medycznymi. Lekarze mówią ze takie rzeczy się nie zdążają, że jest firma, która robi pochowek, ale jak spróbować się dowiadywać jaka to firma i gdzie są te dzieci pochowane to już takiej informacji szpital nie udzieli… dzięki wam nie czułam się taka kompletnie bezradna.
Byłoby cudownie gdybyście państwo z ulotkami dotarli do jak największej ilości szpitali. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.


Moi kochani,
znalazłam Was w gąszcz innych stron o podobnej tematyce ponieważ tak jak każdy człowiek czasem czuje potrzebę wykrzyczenia całemu światu to co czuje.
Opowiedzieć o tym bólu, którego nie da się do niczego porównać ani też określić jego skali. Czasem po prostu wygadać się puścić to w eter ale czując, że Ktoś kto czyta to po drugiej stronie monitora bardzo dobrze Cię rozumie bez zbędnych słów.
Dlatego chciałam podziękować za to co wydarzyło się wczoraj wieczorem za te kilka zdań za możliwość opowiedzenia swojej historii.
Dziękuje.- Edyta K.


Fajnie , że jesteście , robicie dobrą prace na rzecz kobiet i ich praw po tak trudnym przeżyciu , jakim jest strata dziecka . Ja też to przeszłam i nie wiedziałam nic o swoich prawach . Wy swoimi artykułami otworzyliście mi oczy i głowę . Dziękuje bardzo , że jesteście – Emilia Z.


Prowadzą Państwo bardzo dobry serwis. Znalazłam w nim wiele przydatnych informacji i zdecydowałam się na badania, o których lekarze prowadzący nawet nie wspomnieli. Dziękuję bardzo za pomoc.


Dziękuję za bardzo fachową pomoc i wsparcie.

 

[pisownia oryginalna]


Jeśli chcesz dodać anonimowe podziękowania napisz do nas na adres info@poronilam.pl lub zostaw komentarz pod wpisem.

Zapraszamy też do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej materiałów informacyjnych i portalu poronilam.pl. Ankieta dostępna jest tutaj >


Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, na podstawie art. 23 ustęp 1. punkt 3) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.) przez Stowarzyszenie Edukacji Medycznej „ASKLEPIOS” z siedzibą w Katowicach, ul. 1 Maja 9 lok. 8 (kod pocztowy: 40-224) zarejestrowane w Rejestrze Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji Oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej pod numerem KRS 0000645298, NIP 9542771170. Osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *