Poronienie. Ukoić ból – nowa książka dla rodziców po stracie

Niedawno w serii „Inspirujące rozmowy” ukazała się książka Poronienie. Ukoić ból (redakcja Małgorzata i Marcin Zimoniowie). To kolejna publikacja, po którą warto sięgnąć po stracie dziecka, by zyskać nadzieję, wsparcie i pomoc. Cieszymy się, że potrzeby rodziców doświadczających poronienia coraz częściej są zauważane.

poronienie. ukoić ból

Wzruszające świadectwa osieroconych rodziców…

Poronienie. Ukoić ból zawiera przejmujące świadectwa rodziców, którzy doświadczyli straty wyczekiwanego dziecka. Tomek, Jadzia, Marta, Barbara i Arkadiusz dzieląc się swoimi historiami, chcą dać nadzieję i wsparcie tym, którym poronienie również nie jest obce. Każdy z nich ma trochę inny punkt widzenia, jednak wszystkich łączą z jednej strony ogromny ból, a z drugiej – nadzieja i wiara.

Poronienie. Ukoić ból – nie tylko wywiady z rodzicami

Książka podejmuje również duchowe i psychologiczne aspekty poronienia przedstawione z punktu widzenia specjalistów. Po stracie dziecka rodzice potrzebują przecież nie tylko wsparcia bliskich oraz innych osób w podobnej sytuacji, ale też profesjonalnej pomocy.

Rozmowa z księdzem Jarosławem Ogrodniczakiem (który dzieli się doświadczeniem zdobytym w czasie rekolekcji z rodzicami po poronieniu) oraz wykład psychoterapeuty Piotra Domaradzkiego (który sam stracił dziecko) to dawka cennych wskazówek, m.in. na temat żałoby.

Dla rodziców po poronieniu i ich bliskich

Celem książki jest nie tylko tytułowe „ukojenie bólu” rodziców po stracie i pomoc w znalezieniu sensu tego trudnego doświadczenia. To również publikacja dla wszystkich ich bliskich, którzy przecież tak często nie wiedzą, jak się zachować, co robić i co mówić.

Poronienie wciąż bywa tematem tabu, a strata nienarodzonego dziecka nierzadko spotyka się z niezrozumieniem i obojętnością – na szczęście książki takie jak Poronienie. Ukoić ból krok po kroku pozwalają to zmienić.

TUTAJ >>> www.ukoicbol.pl możesz:

  • pobrać spis treści książki;
  • pobrać darmowe fragmenty;
  • kupić książkę.

Inne książki dla rodziców po poronieniu:

 

Przeczytaj więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.