Poronienie. Ukoić ból – nowa książka dla rodziców po stracie

Niedawno w serii „Inspirujące rozmowy” ukazała się książka Poronienie. Ukoić ból (redakcja Małgorzata i Marcin Zimoniowie). To kolejna publikacja, po którą warto sięgnąć po stracie dziecka, by zyskać nadzieję, wsparcie i pomoc. Cieszymy się, że potrzeby rodziców doświadczających poronienia coraz częściej są zauważane.

poronienie. ukoić ból

  1. Wzruszające świadectwa osieroconych rodziców…
  2. Poronienie. Ukoić ból – nie tylko wywiady z rodzicami
  3. Dla rodziców po poronieniu i ich bliskich

Wzruszające świadectwa osieroconych rodziców…

Poronienie. Ukoić ból zawiera przejmujące świadectwa rodziców, którzy doświadczyli straty wyczekiwanego dziecka. Tomek, Jadzia, Marta, Barbara i Arkadiusz dzieląc się swoimi historiami, chcą dać nadzieję i wsparcie tym, którym poronienie również nie jest obce. Każdy z nich ma trochę inny punkt widzenia, jednak wszystkich łączą z jednej strony ogromny ból, a z drugiej – nadzieja i wiara.

Poronienie. Ukoić ból – nie tylko wywiady z rodzicami

Książka podejmuje również duchowe i psychologiczne aspekty poronienia przedstawione z punktu widzenia specjalistów. Po stracie dziecka rodzice potrzebują przecież nie tylko wsparcia bliskich oraz innych osób w podobnej sytuacji, ale też profesjonalnej pomocy.

Rozmowa z księdzem Jarosławem Ogrodniczakiem (który dzieli się doświadczeniem zdobytym w czasie rekolekcji z rodzicami po poronieniu) oraz wykład psychoterapeuty Piotra Domaradzkiego (który sam stracił dziecko) to dawka cennych wskazówek, m.in. na temat żałoby.

Dla rodziców po poronieniu i ich bliskich

Celem książki jest nie tylko tytułowe „ukojenie bólu” rodziców po stracie i pomoc w znalezieniu sensu tego trudnego doświadczenia. To również publikacja dla wszystkich ich bliskich, którzy przecież tak często nie wiedzą, jak się zachować, co robić i co mówić.

Poronienie wciąż bywa tematem tabu, a strata nienarodzonego dziecka nierzadko spotyka się z niezrozumieniem i obojętnością – na szczęście książki takie jak Poronienie. Ukoić ból krok po kroku pozwalają to zmienić.

TUTAJ >>> www.ukoicbol.pl możesz:

  • pobrać spis treści książki;
  • pobrać darmowe fragmenty;
  • kupić książkę.

Inne książki dla rodziców po poronieniu:

 

3.8/5 - (6 głosów / głosy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *