Izabela Pelińska

Pscyholożka, pscyhoterapeutka.

O mnie:

Jestem psycholożką i psychoterapeutką, pracuję integracyjnie choć najbliżej mi do psychoterapii ericskonowskiej.

Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, studia podyplomowe z seksuologii na UAM w Poznaniu pod kierownictwem prof. Beistert, natomiast 5letni kurs psychoterapii odbyłam we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii w nurcie sytemowo-ericskonowskim. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji. W trakcie ostatnich kilku lat ukończyłam wiele szkoleń z zakresu pracy interwencyjnej oraz terapeutycznej, pracy z traumą, szkolenia z diagnozy psychologicznej. Brałam udział w wielu seminariach, konferencjach oraz doświadczeniach własnych, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Moim obecnym kierunkiem szkoleń i rozwoju zawodowego jest praca interwencyjna oraz terapeutyczna w tematyce okołoporodowej.

Obecnie jako psycholożka, psychoterapeutka wspieram kobiety w szeroko rozumianych kryzysach okresu okołoporodowego w Fundacji Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego. Ponadto współpracuję ze Powiatowym Szpitalem w Oleśnicy wspierając kobiety na oddziale ginekologiczno/położniczym. W gabinecie prywatnym prowadzę wsparcie oraz psychoterapię kobiet w okresie okołoporodowym.

Swoją pracę nieustannie poddaję superwizji, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa.

Artykuły w portalu Poronilam.pl:

Kontakt:

E-mail: ipelinska.psycholog@gmail.com
Instagram: i.pelinska_psycholog

https://wroclaw-psycholog.com