Odeszłaś, aby żyć – niezwykła książka o stracie

Niedawno otrzymaliśmy niezwykłą publikację – książkę Joanny Szafraniec Odeszłaś, aby żyć. To historia rodziców, którzy doświadczyli straty wyczekiwanej córeczki. Pani Joanna krok po kroku opisuje swoje doświadczenia, uczucia i emocje, przedstawiając historię poronienia ze swojej perspektywy.

Państwo Szafraniec wydali do tej pory 50 egzemplarzy swojej książki, które przekazali bliskim osobom. Teraz szukają pomocy w dalszym jej rozpropagowaniu i wydaniu.

Ksiązka Joanny Szafraniec Odeszłaś, aby żyć

  1. Historia prosto z serca
  2. Chcesz pomóc w wydaniu książki?

Historia prosto z serca

Odeszłaś, aby żyć to książka, która opisuje doświadczenia matki (i całej rodziny) w niemal każdym aspekcie: od różnorodnych emocji, przez reakcje bliskich, po badania i procedury. To również świadectwo wiary i zbiór subiektywnych opinii.

Wielu rodziców po poronieniu decyduje się opisać swoje emocje i uczucia. Przelanie ich na papier ma dla nich funkcję terapeutyczną, pomaga poradzić sobie ze stratą. Takie historie wspierają również inne osoby w podobnej sytuacji, tworzą poczucie więzi, dają nadzieję. Są również drogowskazem dla bliskich, którzy często nie rozumieją emocji i uczuć towarzyszących poronieniu.

Chcesz pomóc w wydaniu książki?

Państwo Szafraniec szukają osób lub instytucji, które wspomogą wydanie ich książki, aby mogła trafić do większej liczby osób. Jeśli chcesz pomóc, możesz się z nimi skontaktować.

p. Joanna: tel. 607 506 474
p. Damian: mail szafa21@op.pl tel. 609 318 931

Joanna Szafraniec - Odeszłaś, aby żyć - kontaktJoanna Szafraniec - Odeszłaś, aby żyć - okładka


Inne książki dla rodziców po poronieniu:

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *