Ulotki Poroniłam.pl na konferencjach fundacji Rodzić po Ludzku

W tym roku Fundacja Rodzić po Ludzku, pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, zorganizowała cykl konferencji „Teraz położne! – wyzwania i możliwości dla zawodu”. Uczestnicy mogli wysłuchać inspirujących wykładów w 6 miastach Polski. Na każdą z konferencji dostarczyliśmy ulotki Poroniłam.pl.

ulotki poronilam.pl na konferencjach

  1. Teraz położne! – wyzwania i możliwości dla zawodu
  2. Fundacja Rodzić po Ludzku od ponad 20 lat dba o prawa ciężarnych
  3. Ulotki Poroniłam.pl na konferencjach

Teraz położne! – wyzwania i możliwości dla zawodu

To cykl wydarzeń dedykowanych przede wszystkim położnym, ale też pielęgniarkom i innym osobom, które na co dzień mają kontakt z ciężarnymi, kobietami po niepowodzeniach położniczych i młodymi mamami.

Chociaż nie są to zawody łatwe, dają dużą satysfakcję i poczucie spełnienia. Wymagają też ciągłego podnoszenia swoich kompetencji, dlatego na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku można przeczytać: „Celem tegorocznych konferencji jest zainspirowanie do wprowadzania pozytywnych zmian na swojej drodze zawodowej” [1].

Tematyka wykładów obejmowała zarówno wskazówki dotyczące budowania własnego wizerunku, jak i informacje związane z opieką nad ciężarnymi, mamami czy rodzicami po stracie.

Fundacja Rodzić po Ludzku od ponad 20 lat dba o prawa ciężarnych

Walka o szacunek, opiekę dobrze wykwalifikowanego personelu, godne traktowanie w szpitalu, prawo do informacji… Tym właśnie zajmuje się Fundacja Rodzić po Ludzku, m.in. prowadząc społeczne kampanie edukacyjne i informacyjne, wdrażając projekt „Na straży standardów opieki okołoporodowej” czy organizując konferencje i szkolenia dla lekarzy, położnych i pielęgniarek.

Ulotki Poroniłam.pl na konferencjach

Na konferencje z cyklu „Teraz położne! – wyzwania i możliwości dla zawodu” dostarczyliśmy nasze ulotki informacyjne. To gotowe kompendium wiedzy na temat postępowania po poronieniu oraz przysługujących rodzicom w tej sytuacji praw.

Cieszymy się, że ulotki Poroniłam.pl trafiają do coraz większej liczby położnych i innych osób, które towarzyszą rodzicom po stracie dziecka. Dzięki temu zarówno personel medyczny, jak i rodzice mogą zyskać cenne informacje ułatwiające im przejście przez tę sytuację.

Bardzo dziękujemy Fundacji Rodzić po Ludzku za możliwość udostępnienia ulotek!

[1] http://www.rodzicpoludzku.pl/Konferencje-2017/Konferencje-2017.html


To może Cię zainteresować:

Jak wygląda poronienie?

Puste jajo płodowe

Ciąża pozamaciczna

 

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *