Aniołkowe mamy – recenzja książki Joanny Nowak

„Wtedy po raz pierwszy poczułam, jak nieoceniona jest rozmowa z osobą, która przechodzi to samo co ja, która w pełni rozumie mój ból, strach i rozpacz. Z osobą, która dokładnie wie, co powiedzieć albo właśnie czego nie mówić” – Joanna Nowak autorka książki „ Aniołkowe mamy”, dzieli się ze swoimi czytelnikami bolesnymi doświadczeniami, dając tym samym nadzieję i wiarę dla innych, w szczęśliwe zakończenie.

Kilka słów o mnie

Mam na imię Joanna Nowak. Rocznik 80. Z wykształcenia radca prawny. Taniec dodaje mi skrzydeł i wywołuje szczery uśmiech na twarzy, a dłubanie w drewnie pozwala mi na zebranie myśli i uzyskanie wewnętrznej równowagi. Kocham podróżować, gotować i romansować z poranną kawą. Przede wszystkim jednak mama dwójki kochanych urwisów, które po brzegi wypełniają mi życie miłością.

Aniołkowe mamy – recenzja ksiazki

Aniołkowe mamy – wzruszające wyznanie autorki w walce o upragnione szczęście

„Poruszająca historia kobiety, która przebyła długą, usłaną kolcami drogę do bycia mamą. Autorka opowiada o swoich doświadczeniach, emocjach i uczuciach, które towarzyszyły jej przez cały okres starania się o potomstwo. Zabiera czytelnika w świat, gdzie smutek, żal, złość, rozgoryczenie i desperacja mieszają się z nadzieją, miłością i wiarą w szczęśliwe zakończenie.

Dla autorki ta książka ma szczególną wartość, bowiem pozwoliła jej wyzwolić się ze szponów rozpaczy, znaleźć w sercu miejsce dla wszystkich emocji towarzyszących poronieniu i zawalczyć o swoje marzenie.

Książka napisana z myślą o każdej kobiecie, każdym mężczyźnie i każdej rodzinie, która doświadczyła bólu i cierpienia związanego z utratą nienarodzonego dziecka. Nie tylko ukazuje światu to, co dzieje się w naszych umysłach, sercach i duszach, kiedy bez uprzedzenia zderzamy się z tą okrutną rzeczywistością, ale też wskrzesza nadzieję, pomaga przeżyć żałobę, odnaleźć swoją drogę i złagodzić poczucie samotności.”


Inne książki dla rodziców po poronieniu:

 

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *