3 cud – historia o stracie…

Mamy w domu 2 wspaniałych dzieci. Nie planowaliśmy chodź chcieliśmy 3 dzieciątko. W końcu na teście pojawiły się dwie kreseczki.

3 cud - historia o stracie...

Lekarz potwierdził, że będziemy rodzicami naszego trzeciego cudu, byliśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Rodzeństwo też się cieszyło, że będzie upragniony przez nich maluszek w domu.

Nasze szczęście nie trwało zbyt długo. W 12 tygodniu na rutynowej kontroli okazało się, że serduszko przestało bić. Został tylko smutek, żal i morze wylanych łez.

Pytanie:  Dlaczego – akurat nam się nie udało? Dlaczego – nasz mały cud nie mógł z nami zostać? Dlaczego – my przecież mamy 2 zdrowych dzieci?

Miał się urodzić w urodziny swojej starszej siostry. Niestety nie było nam dane poznać nawet czy to była córeczka czy synek.

Autor: Magda

 

Oceń

4 thoughts on “3 cud – historia o stracie…

  1. Dokładnie tego samego dnia straciłam swoją 4 ciąże. Też nie było nam dane poznać czy to syn czy córeczka. Dowiedziałam się o tym podczas badań prenatalnych, lekarz powiedział że serduszko nie bije. Byłam przekonana że już najgorsze za nami, ponieważ dwa poprzednie poronienia działy się na przełomie 8 i 9 tygodnia. Świat rozpadł mi się na milion kawałków

  2. Jestem sercem blisko i współczuje.
    16 września w 9tc podczas usg okazało się że serduszko mojego dzieciątka też nie bije.Była to moja 5 ciąża i 2 strata dzieciątka,poprzednia 18.02.20r.Wtedy nie poznałam jaka płeć.A teraz po badaniach wiem że mam synka Maksymilianka.I choć ból nie mija nieraz brakuje tchu serce ściska boleść To Wiem że Wszystkie Nasze Utracone Dzieci Narodziły się dla Nieba❤

    • Witam poronilam dwa razy pierwszy raz 10.06.2021 drugie 1.11.2021nie potrafię poradzić sobie z tym bólem utrata dzieci jest tak wielka . Nigdy nie dowiem się czy to był chłopiec czy dziewczynka i jaka była przyczyną. Moje dzieci do nosiłam tylko do 6 tyg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *