18 pełnych tygodni

To była moja pierwsza ciąża, wyczekana i upragniona.

Nie byłam świadoma, że nawet jeśli wyniki są dobre,  pierwsze USG prenatalne bez zarzutów, to może zdarzyć się najgorsze.

09.10. 2023 roku byłam na wizycie kontrolnej u swojego lekarza. Serduszko dzidziusia biło pięknie, wyniki były dobre, więc szczęśliwa wróciłam do domu. Jednak bardzo chciałam poznać płeć dziecka wcześniej i umówiłam się 23.10.2023 w 18 tygodniu na drugie USG tzw. połówkowe.

Pamiętam, że tego dnia byłam podekscytowana faktem, że pewnie dowiem się co noszę pod sercem, ale czułam też niepokój, a nawet niechęć do tej wizyty.

18 pełnych tygodni

Niestety… Pani doktor nie miała dla Nas dobrych wieści, usłyszeliśmy z mężem: „Bardzo mi przykro serduszko dziecka przestało bić”. Po tych słowach modliłam się do Boga i krzyczałam, że to nieprawda, że przecież wszystko było dobrze, aby sprawdziła jeszcze raz.

Sprawdziła i wystawiła skierowanie do szpitala. To jedyne co mogła zrobić. 26.10.2023 zostałam mamą naszego Aniołka Nikodema. Mieliśmy z mężem możliwość trzymać okruszka w dłoniach i się z nim pożegnać.

Dziewczyny trzymajcie się, tulę Was mocno.

K.

Jeżeli Ty też chcesz podzielić się swoją historią, możesz zrobić to tutaj: https://www.poronilam.pl/kontakt/podziel-sie-swoja-historia/

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *