Historia „Tęczowe dziecko” – Anioły czuwają

Styczeń 2019 był bardzo szczęśliwy, zobaczyłam upragnione dwie kreski na teście, kolejno lekarz, badania, wszystko ok.

tęczowe dziecko

Koniec marca pokazał, że 12 tydzień jeszcze nie jest bezpieczny. Plamienie – od razu IP- diagnoza poronienie zatrzymane, zabieg, a ja znalazłam się na samym dnie.

27 września miało się urodzić moje upragnione dziecko, a odeszło już w marcu… Diagnostyka, kariotypy, trombofilia, celiakia i jeszcze kilka innych badań.

Z badań poza problemów z krzepliwością, wydalaniem toksyn z organizmu i ukrytą celiakią nic nie wyszło.

Jest Pani zdrowa, tak się zdarza usłyszałam. Znalazłam odpowiednią ginekolog, która nie zbagatelizowała sytuacji i zaczęliśmy walkę.

Ciąża na acardzie, clexane, metylowanych witaminach, średnio raz na trymestr szpital, ale dokładnie dwa lata po terminie pierwszego porodu mojego Aniołka urodziłam tęczowego synka. Uwierzcie w siebie, medytujcie i dajcie sobie czas na odbicie się od dna. Wszystko jest możliwe.

Autor: Kinga


Jeśli Ty również chcesz podzielić się z Nami historią ,,Tęczowego dziecka” prześlij ją na  kontakt@poronilam.pl lub uzupełnij poniższy formularz. 

  Tęczowe dziecko - Podziel się swoją historią

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem historii do publikacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do publikacji historii. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiana, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Edukacji Medycznej „ASKLEPIOS” z siedzibą w Katowicach, ul. 1 Maja 9 lok. 8 (kod pocztowy: 40-224) zarejestrowane w Rejestrze Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji Oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej pod numerem KRS 0000645298, NIP 9542771170. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności (https://www.poronilam.pl/polityka-prywatnosci/).

  Zapoznałem/am się z polityką prywatności, regulaminem serwisu i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.

  Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie i pokrewne do przesłanych materiałów. Jednocześnie potwierdzam, że przesyłając materiały do publikacji nie naruszam jakichkolwiek praw osób trzecich (w świetle m. in. art. 270 i 233 KK oraz art. 23 i 4310 KC) i wyrażam zgodę na ich publikację na łamach serwisu Poroniłam.pl.

  * pola obowiązkowe

  Informacja
  Redakcja Poroniłam.pl zastrzega sobie prawo do naniesienia poprawek do przesłanych historii, aby tekst był zgodny z zasadami ortograficznymi i interpunkcyjnymi j. polskiego. Nie publikujemy nazwisk lekarzy i nazw szpitali.

  Historia zostanie opublikowana anonimowo. 

  Uwaga! Nie publikujemy nazwisk lekarzy i nazw szpitali.

  Oceń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *